0.3 C
Pec
E hënë, 4 Dhjetor, 2023

Black Friday te ‘GOGAJ’ – Krejt java lirë, deri në 70%

Kompaniaprestigjioze ‘GOGAJ’, e njohur për gamën e saj të gjërë të artikujve nga fusha e ndërtimtarisë, sanitarisë, ndriçimit dhe produkteve tjera, ka ardhur me Black Friday më të volishëm në vend.

Krejt JAVA LIRË në ZBRITJEN E MADHE deri në 70%

Nga data 20 Nëntor deri më 26 Nëntor, aksioni i madh i kësaj zbritjeje vlen në të gjitha kategoritë!

Kompania njofton se po i njejti aksion brenda të njejtës periudhë vlen në të gjitha pikat shitëse në Prishtinë, Pejë dhe Deçan.

Porositë online mund të bëhen edhe përmes rrjeteve sociale Gogaj online ose në numrin  kontaktues +383 45 155 001.

Gogaj ÇDO GJË PËR SHTËPINË TUAJ./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...