9.8 C
Pec
E premte, 1 Mars, 2024

Blerando publikon këngën e tij më të re “Jam Betu”

Finalisti i Big Brother VIP Kosova 2, Blerando, ka lansuar këngën e tij më të re pas daljes nga shtëpija më e famshme në Kosovë.

“Jam Betu”, quhet kënga, ku është realizuar me videoklip.Për tekstin dhe beatin është përkujdesur Fleggo së bashku me Blerandon.

Për ta dëgjuar hitin e ri të Blerandos, klikoni në videon më poshtë./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...