2.9 C
Pec
E enjte, 7 Dhjetor, 2023

Blero e njofton Tarën me të dashurën e tij të re

Blero duket se po e vazhdon mirë lidhjen e tij të dashurisë së trazuar për ca kohë.

Se gjithçka po shkon perfekt, e tregon edhe postimi i fundit i tij. Ai ka publikuar një shkrepje nga ashensori ku shfaqet me vajzën, Tarën dhe partneren e tij të re, ende misterioze.

Fytyrën e saj e ka mbuluar sërish teksa ato i ka konsideruar ‘dy të përjetshmet’ (e tij). Duket se partnerja e re e ka edhe aminin e Tarës./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...