-0.5 C
Pec
E hënë, 4 Dhjetor, 2023

Bllokohen në ashensor – fillojnë grindjen dy persona në Prizren, sulmojnë dhe zyrtarët policorë

Në ashensorin e ndërtesës, dy persona kishin mbetur pasi ishte bllokuar dhe me pas kanë filluar të grinden mes vete.

Ngjarja ka ndodhur në Prizren, gjë që solli edhe reagimin e njësitit policor dhe të zjarrfikësve.

Ashensori është hapur me forcë por më pas njëri prej personave të bllokuar në ashensor kishte sulmuar edhe zyrtarët policorë.

Policia tha se tek personi i dyshuar është gjetur një thikë, ndërsa me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...