21 C
Pec
E hënë, 12 Prill, 2021

BMW 330i Iconic Edition, vetëm për australianët

Gjiganti gjerman i veturave BMW ka përgatitur prodhim të veçantë e të kufizuar të Serisë 3 aktuale në një version sedan për vetëm një treg dhe për vetëm disa veta.

Është fjala për BMW 330i Iconic Edition që do t’u ofrohet klientëve australianë në një seri prej vetëm 200 njësish (100 ngjyrë të bardhë dhe 100 të zezë), shkruan autoblog të enjten.

Të gjitha modelet vijnë me paketën M Sport. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...