29 C
Pec
E enjte, 20 Qershor, 2024

“Bomba” e orëve të vona në futbollin kosovar, godet Suhareka

Skuadra e futbollit e cila u inkuadrua këtë sezon në Superligën e Kosovës, ka bërë transferimin e parë për këtë merkato.

Bëhet fjalë për mesfushorin, Lorik Boshnjaku i cili i bashkohet klubit te Suharekes me një kontratë 3 vjeçare.

Boshnjaku para transferimit në Suharekë luante në Superioren e Shqipërisë dhe ishte pjesë e ekipit të Vllaznisë./Njeshi&IndeksOnline/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...