7.1 C
Pec
E shtunë, 2 Mars, 2024

Bora Zemani në pritje të fëmijës së parë me Donald Veshajn?

Çifti i njohur, Bora Zemani dhe Donald Veshaj tashmë kanë zbuluar planet për martesë.

Aktori dhe moderatori i propozoi partnerës së tij gjatë premierës së filmit të tyre “5 Herë Jo”. Por tani dyshja thuhet se do të bëhen prindër për herë të parë.

Foto: Instagram

Këto dyshime erdhën nga klipi promo i emisionit “Më lër të flas”, ku Donaldi u pyet nga Romeo nëse do të bëhet xhaxha dhe Donaldi pohon me një ‘po’.

Megjithatë, mbetet që kjo gjë të sqarohet ditën e shtunë kur edhe transmetohet emisioni i vëllezërve Veshaj.

Ndërkohë, kujtojmë që Bora tashmë është nënë e një djali nga martesa e kaluar, teksa për Donaldin do të ishte fëmija i parë./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...