15.6 C
Pec
E hënë, 27 Maj, 2024

Bordi i NPL ‘Eko-Sig’, shqyrtoi dhe aprovoi rekomandimet e Komisionit të Auditimit

Bordi Drejtues i Drejtorëve të Ndërmarrjes Publike të Pejës ‘EKO-SIG’ Sh.A. në Pejë, ka zhvilluar takimin e radhës.

Kryetari i Bordit Artan Gashi, pas takimit ka deklaruar se Bordi, ka aprovuar me plotësime, të gjitha rekomandimet e e Komisionit të Auditimit.

Në takim janë trajtuar edhe çështje tjera me rëndësi dhe ndikim të drejtpërdrejt në mirëmbajtjen infrastruktorore dhe ambientale në komunën e Pejës.

Nga Kryeshefi Ekzekutiv i Ndërmarrjes, Esat Adbullahu është raportuar për mbarëvajtjen e procesit të punës./Njeshi&RADIO 1/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...