0 C
Pec
E martë, 2 Mars, 2021

BOTË: I vuri flakën vetës jashtë qeverisë së Bjellorusisë

Një burrë 35-vjeçar në Bjellorusi i vuri flakën vetës jashtë selisë qeveritare në Minsk dhe u shtrua në spital të premten, pasi kalimtarët dhe policia i shuan flakët.

Burri mund të shihej në zjarr, në një shesh kryesisht të zbrazët në qendër të Minskut.

Disa njerëz mund të shiheshin që nxitonin drejt tij për t’u përpjekur të shuanin flakët.

Motivet për veprimin e burrit nuk ishin ende të qarta, derisa dhe hetuesit po punonin për ta zbardhur rastin.

Thuhet se burri ishte lyer në fillim para se t’ia vinte flakën vetës. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...