25.1 C
Pec
E mërkurë, 17 Korrik, 2024

Brad Pitt vazhdon me xhirimet për “Formula 1”

Aktori i njohur me famë botërore, Brad Pitt po vazhdon xhirimet për filmin “Formula 1”.

Filmi është prodhuar për të shtatën herë radhazi nga kampioni botëror, Lewis Hamilton dhe pritet të shfaqet në kinema më 25 Qershor 2025.

Aktori 60 do të luajë rolin e një piloti veteran të quajtur Sonny Hayes, i cili po kthehet në rrjetin e “Formula 1” pas një mungese të gjatë./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...