27.8 C
Pec
E enjte, 25 Korrik, 2024

Brenda festës së ditëlindjes të Ramush Haradinajt – publikohet një moment romantik me Anitën

Ditën e djeshme (e mërkurë) ka festuar ditëlindjen e 56-të politikani i njohur, Ramush Haradinaj.

Me këtë rast i është organizuar një festë me miqtë dhe familjarët e tyre të ngushtë.Nutricionistja Diola Dosti ka ndarë një video të tyre nga festa, ku shihet Ramushi me Anita Muçajn në një moment romantik.

Foto: Screenshot/Instagram

Spikerja e lajmeve shihet duke i dhënë një përqafim politikanit, ndërkohë që duken shumë të lumtur krah njëri-tjetrit.Ata veç kësaj kanë festuar edhe përvjetorin e martesës, të cilët janë bashkë për më shumë se 20 vite.

Foto: Screenshot/Instagram

Çifti kanë së bashku tre fëmijë: një vajzë dhe dy djem.Anita në ndërkohë shpesh ka folur për raportin me Haradinajn dhe për vitet që kanë jetuar bashkë./Njeshi/

 

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...