31.3 C
Pec
E shtunë, 22 Qershor, 2024

Breshëri mbulon rrugët në komunën e Suharekës

Reshje të shiut dhe breshëritë kanë përfshirë disa komuna pasditen e sotme, përfshirë këtu edhe komunën e Suharekës.

Në fshatin Duhël të kësaj komune reshjet e breshëritë ishin të mëdha

Në pamjet që janë publikuar në rrjetet sociale shihet se breshëri kishte mbuluar rrugët.

Nuk dihet nëse ka shkaktuar ndonjë dëm në kultura bujqësore.

Ditë më parë reshje të breshëritë ka pasur edhe në disa qytete tjera. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...