13.8 C
Pec
E premte, 24 Mars, 2023

Bucks ekipi i parë që siguron Play-off në NBA

Në mëngjesin e sotëm me kohën tonë lokale janë zhvilluar 8 ndeshje në NBA, ku janë arritur këto rezultate:

Charlotte Hornets vs Cleveland Cavaliers 104-120,

Washington Wizards vs Detroit Pistons 117-97,

Toronto Raptors vs Denver Nuggets 125-110,

New Orleans Pelicans vs Los Angeles Lakers 108-123,

Oklahoma City Thunder vs Brooklyn Nets 121-107,

San Antonio Spurs vs Orlando Magic 132-114,

Portland Trail Blazers vs New York Knicks 107-123 dhe

Phoenix Suns vs Milwaukee Bucks 104-116.

Bucks bëhen ekipi i parë që siguron fazën Play-off për këtë sezon në NBA, pas 50 fitoreve kampionale.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...