9.9 C
Pec
E martë, 23 Prill, 2024

Buraku dhe Grupi Fama sjellin këngën e re “Shokë do mbesim”

Këngëtari i njohur Burak Vehapi dhe Grupi Fama kanë sjell këngën e re “Shokë do mbesim”.

Ky projekt i Burakut është realizuar me një videoklip të veçantë, i publikuar tashmë në kanalin YouTube.

Tekstin dhe muzikën e këngës e ka bërë Valon Biba kurse për orkestrimin është përkujdesur Wirusi.

Buraku shquhet për zërin e tij melankolik, i cili pëlqehet mjaft shumë për projektet që realizon. 

https://www.youtube.com/watch?v=eTUixwXEtiQ
]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...