8.3 C
Pec
E premte, 19 Prill, 2024

Burri me probleme psiqike kanos gruan në Pejë

Një grua ka njoftuar policinë se bashkëshorti i saj me probleme psikike e ka kanosur me thikë.

Sipas raportit të policisë, i dyshuari vun nga probleme psikike.

“I dyshuari është arrestuar dhe me autoambulancë është dërguar për mjekim ne repartin e psikiatrisë. Viktima ka refuzuar ndihmën mjekësore. Lidhur me rastin është njoftuar prokurorit që të dyshuarit i ka caktuar masën e ndalimit. I njëjti vazhdon trajtimin në mbikëqyrje të policisë”, njofton tutje policia. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...