8.3 C
Pec
E premte, 19 Prill, 2024

Burri që u gjet i vdekur në Gjilan në xhep kishte 80 mijë franga dhe tre telefona mobilë

Një burrë u gjet i vdekur mbrëmjen e së hënës në bodrumin e ashensorit të një ndërtese.

Rasti ka ndodhur në rrugën ‘Kamenica’ në Gjilan.

Klan Kosova nga burimet të veta ka mësuar se viktimës iu gjetën rreth 80 mijë franga apo (83 mijë e 873.68 euro) dhe tre telefona celularë.

Bëhet e ditur se tashmë i ndjeri ishte shpallur i zhdukur nga fillimi i janarit./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...