15 C
Pec
E premte, 14 Qershor, 2024

Butiku ‘Second Hand’ – në Pejë – adresa e Blejrjes duke kursyer

Butiku ‘Second Hand’, me mall nga Anglia – diçka e re në qytetin e Pejës, me lokacion në rrugën ‘Emrush Miftari’ tek tregu i bylmetit në Pejë, ka disa javë që është kthyer në adresë të blerjes duke kursyer, për klientët e shumtë.

Butiku ‘Second Hand’ në Pejë, funksionin me orar pune nga e Hëna në të shtunë nga ora 09:00 deri në ora 19:00.

Këto ditë të Qershorit, Butiku ‘Second Hand’ – njofton se vazhdon me zbritje çmimesh në të gjithë artikujt edhe gjatë muajit Qershor.

Në Butikun ‘Second Hand’ – në Pejë – mund të bëheni blerës të garderobës me moton ‘Blej dhe kurse’./Njeshi&RADIO 1/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...