13.6 C
Pec
E shtunë, 30 Shtator, 2023

Butrint Rashiti lanson këngën e tij të re “Ata sy”

Artisti gjilanas Butrint Rashiti, ka publikuar këngën e re të titulluar “Ata sy”.

Kënga e re e artistit, është publikuar edhe me videoklip.

Për tekstin dhe melodinë e këngës është përkujdesur Bini Diez, kurse videoklipi është punuar nga produksioni URBAN Graphics.

Ndryshe, kënga mund të dëgjohet në kanalin zyrtar të Youtube.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...