9.1 C
Pec
E hënë, 26 Shkurt, 2024

Cakaj: Suksesi i shqiptarëve, aftësia për t’u bërë bashkë

Teksa situata politike në Shqipëri është në tension , Ministri për Evropën dhe Punët e Jashtme Gent Cakaj ka  përshëndetur nga Samiti i 2-të i Diasporës, dhe  ka dhënë një mesazh ku ka rikujtuar që nuk duhet të harrojmë se çelësi i suksesit të shqiptarëve, është aftësia, pikërisht në momentet kritike, për t’u bërë bashkë.

Postimi i plotë: Teksa çelim Samitin e 2-të të Diasporës, nuk duhet të harrojmë se çelësi i suksesit të shqiptarëve në atdhe e në mërgim, është aftësia, pikërisht në momentet kritike, për t’u bërë bashkë

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...