10.3 C
Pec
E hënë, 26 Shkurt, 2024

Caktohet orari i ndeshjeve të 1/16 së Kupës së Kosovës

Është caktuar orari i ndeshjeve të 1/16 së finales së Kupës së Kosovës në futboll.

Dy ndeshje do të luhen të martën, dhjetë të mërkurën, tri të enjten dhe një të premten.

Të gjitha ndeshjet do të fillojnë në orën 12:00.

Orari i ndeshjeve

E martë, 05.12.2023

Llapi – Phoenix

Malisheva – Kika

E mërkurë, 06.12.2023

Flamurtari – Dukagjini

Rahoveci – Prishtina

Fushë Kosova – 2 Korriku

Vllaznia P – Trepça ’89

Ramiz Sadiku – Gjilani

Feronikeli 74 – Istogu

Dardania – Drita

Liria – Rilindja 1974

Vëllaznimi – Ferizaj

Drenica – Ballkani

E enjte, 07.12.2023

Prishtine e Re –Behari

Suhareka 23- Trepça

Ulpiana – Vjosa

E premte. 08.12.2023

Dinamo – Vushtrria

/Njeshi

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...