20.2 C
Pec
E shtunë, 19 Qershor, 2021

Capital T dhe Ledri Vula bashkojnë forcat, do të vijnë për herë të parë në bashkëpunim

Dy reperët e njohur të skenës, Capital T dhe Ledri Vula kanë bashkuar forcat për një bashkëpunim.

Dyshja që ndër vite ruajnë një miqësi të mirë me njëri-tjetrin, më në fund janë bërë bashkë për një projekt të përbashkët.

Telegrafi raporton se ata janë në realizim e sipër të kësaj kënge, e cila premton të jetë një hit veror.

Capital T dhe Ledri kanë punuar vet për këngën, teksa edhe tekstin e kanë shkruar secili pjesën e tij.

Kënga do të vizualizohet edhe me klip, xhirimet e të cilit do të fillojnë së shpejti.

Capital T dhe Ledri kanë punuar vet për këngën, teksa edhe tekstin e kanë shkruar secili pjesën e tij.

Kënga do të vizualizohet edhe me klip, xhirimet e të cilit do të fillojnë së shpejti./Njeshi&Telegrafi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...