4.7 C
Pec
E martë, 28 Nëntor, 2023

Capital T me "Drama" në tregun europian

Capital T e ka publikuar projektin e ri muzikor me titull “Drama” bashkë me disa reperë gjerman.

Kapo ka bashkëpunuar me reperët gjermanë, Lil Lano, Trippie Boi, King Khalil dhe M.O. 030. Kjo këngë e destinuar për treg ndërkombëtar është punuar edhe me videoklip nga Fati Media Group e për muzikën janë kujdesur vetë reperët.

Ndër të tjera Capital T po e shijon suksesin e këngës “Kujtime”.Lajmi/Njeshi

https://www.youtube.com/watch?v=oqjeZH1RNGo
]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...