11 C
Pec
E shtunë, 2 Mars, 2024

‘Çarshia e gjatë’, ‘Jarina’ dhe disa pjesë të Pejës nesër disa orë pa ujë

Për shkak të montimin të ujëmatve zonal nga ana e KRU ‘Hidrodrini’, gjatë ditës së nesërme, (E Mërkurë), disa pjesë të Pejës do të mbeten pa ujë nga ora 09:00 deri në ora 14:00.

‘Ekipet e specialistëve të terrenit, të KRU ‘Hidrodrini’-Pejë, nesër (E MËRKURË), 20.12.2023 do të vazhdojnë instalimin/montimin e ujëmatësve zonal në rrugët ‘Nënë Tereza’, ‘Gjergj Fishta’, ‘Mbreti Bardhyl’, ‘Qamëria’, ‘Halil Agusholli’, ‘Eliot Engel’, ‘Çarshia e gjatë’ dhe Lidhja e Pejës. në qytet.’-thuhet mes tjerash në njoftim.

Njoftimi i plotë:

‘KRU ‘HIDRODRINI’ Sh.A. – Pejë

Qendra – Pejë

NJOFTIM PËR NDËRPRERJE TË PLANIFIKUAR

Ekipet e specialistëve të terrenit, të KRU ‘Hidrodrini’-Pejë, nesër (E MËRKURË), 20.12.2023 do të vazhdojnë instalimin/montimin e ujëmatësve zonal në rrugët ‘Nënë Tereza’, ‘Gjergj Fishta’, ‘Mbreti Bardhyl’, ‘Qamëria’, ‘Halil Agusholli’, ‘Eliot Engel’, ‘Çarshia e gjatë’ dhe Lidhja e Pejës. në qytet.

Rezultat i këtyre punimeve, në rrugët e sipërshënuara, do të ndërpritet furnizimi me ujë nga ora 09:00 deri në ora 14:00.’-thuhet në komunikatën nga Zyra për Media e KRU ‘Hidrodrini’-Pejë./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...