13.2 C
Pec
E enjte, 23 Maj, 2024

Carvajal në konferencë: Disa nga shokët e mi të skuadrës do të luajnë ndeshjen e tyre të fundit nesër

Mbrojtësi i krahut i Real Madridit, Dani Carvajal ka folur në konferencë për shtyp para ndeshjes vendimtare me Bayernin.

Carvajal, për media tha:

“Nesër, shpresoj që jo, disa nga shokët e mi të skuadrës do të luajnë ndeshjen e tyre të fundit të Champions League në Bernabéu.”

Kampioni i saposhpallur i Spanjës, do luajë ndeshjen e kthimit të gjysmëfinales së Ligës së Kampionëvë kundër Bayernit në Santiago Bernabeu.

Ndeshja e parë u nda në barazim në “Allianz Arena” me rezultat 2-2, me “Galaktikët” që synojnë fitoren dhe kualifikimin për në Ëembley./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...