5 C
Pec
E premte, 5 Mars, 2021

Rita Ora kishte mahnitur para pesë vitesh jurinë e “The Voice of Germany”

Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Rita Ora, para pesë vitesh kishte marrë pjesë në audicionet e fshehta në “The Voice of Germany”. Në këtë emision, ajo...

Dueti me Sabriun, Ermali tregon se kur mund të lansohet

Ermal Fejzullahu. është njëri ndër këngëtarët më të dashur të popullit shqiptar. Ai njihet për këngët dhe performancat e tij, kudo që jetojnë shqiptarët. Ermali përmes...

Ava Max paralajmëron klipin e ri “My Head & My Heart” me skena provokuese

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Ava Max, ka paralajmëruar se do të publikojë klipin e saj më të ri. Bëhet fjalë për këngën...

Bëhet afro një dekadë që kur u lansua “Hot Right Now” e Rita Orës

Përgjigja është gati një dekadë, ose më saktë 9 vjet. Së fundmi Rita Ora ka rikujtuar një nga këngët që i dha suksesin më të...

Dua Lipa – “Vajza Versace”

Këngëtarja kosovare Dua Lipa po vazhdon t’i gëzohet suksesit të këngës së saj më të re “We’re Good”. Kënga është pritur shumë mirë deri tani...

Bebe Rexha duket atraktive dhe provokuese gjatë xhirimeve të klipit të ri

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, këtë vit do të sjellë në tregu albumin e saj më të ri, njëherësh të dytin në...

Ardiana Dili sjell në versionin “cover” tri këngë të njohura

Këngëtarja e re nga Vitia, Ardiana Dili, ka publikuar së fundmi tri projekte të reja muzikore. Bëhet fjalë për tri këngë “cover”, të cilat ajo...

Dua Lipa në kopertinën e revistës “Time” si një nga 100 njerëzit më influencues të vitit

Revista me nam botëror “Time”, ka përzgjedhur top 100 njerëzit më influencues në ardhje. E në mesin e tyre për herë të parë është edhe...

Tayna sjell këngën e re “Magdalena” në bashkëpunim me Florin dhe Cricket

Reperja e njohur shqiptare, Tayna, ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor. Këtë herë ajo vjen në bashkëpunim me kantautorin e njohur Flori...

Sinan Vllasaliu dhe Sabri Fejzullahu së shpejti me bashkëpunim

Këngëtarët e mirënjohur, Sinan Vllasahiu dhe Sabri Fejzullahu, janë mjaft të dashur për publikun e gjerë. Ata për vite me radhë kanë qenë aktiv në...

Enca me sekuenca nga kënga e re “Noshta”

Enca Haxhia vazhdon të jetë këngëtarja shqiptare që komentohet për në të mirë në rrjet. Bukuroshja brune është aktive në rrjete sociale, duke ndarë kështu...

Duo Debora dhe Dukagjin Idrizi vijnë me një cover të këngës ‘Lost on you’ (Video)

Çifti Debora dhe Dukagjini Idrizi kanë përformuar ‘unplugged’ këngën e Laura Pergolizzi “Lost on You” e cila është një prej hiteve më të dëgjuara ...
- Advertisment -

Aktualitet Sport

Rita Ora kishte mahnitur para pesë vitesh jurinë e “The Voice of Germany”

Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Rita Ora, para pesë vitesh kishte marrë pjesë në audicionet e fshehta në “The Voice of Germany”. Në këtë emision, ajo...

Dueti me Sabriun, Ermali tregon se kur mund të lansohet

Ermal Fejzullahu. është njëri ndër këngëtarët më të dashur të popullit shqiptar. Ai njihet për këngët dhe performancat e tij, kudo që jetojnë shqiptarët. Ermali përmes...

Ava Max paralajmëron klipin e ri “My Head & My Heart” me skena provokuese

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Ava Max, ka paralajmëruar se do të publikojë klipin e saj më të ri. Bëhet fjalë për këngën...

Bëhet afro një dekadë që kur u lansua “Hot Right Now” e Rita Orës

Përgjigja është gati një dekadë, ose më saktë 9 vjet. Së fundmi Rita Ora ka rikujtuar një nga këngët që i dha suksesin më të...

Dua Lipa – “Vajza Versace”

Këngëtarja kosovare Dua Lipa po vazhdon t’i gëzohet suksesit të këngës së saj më të re “We’re Good”. Kënga është pritur shumë mirë deri tani...

Bebe Rexha duket atraktive dhe provokuese gjatë xhirimeve të klipit të ri

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, këtë vit do të sjellë në tregu albumin e saj më të ri, njëherësh të dytin në...

Ardiana Dili sjell në versionin “cover” tri këngë të njohura

Këngëtarja e re nga Vitia, Ardiana Dili, ka publikuar së fundmi tri projekte të reja muzikore. Bëhet fjalë për tri këngë “cover”, të cilat ajo...

Dua Lipa në kopertinën e revistës “Time” si një nga 100 njerëzit më influencues të vitit

Revista me nam botëror “Time”, ka përzgjedhur top 100 njerëzit më influencues në ardhje. E në mesin e tyre për herë të parë është edhe...

Tayna sjell këngën e re “Magdalena” në bashkëpunim me Florin dhe Cricket

Reperja e njohur shqiptare, Tayna, ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor. Këtë herë ajo vjen në bashkëpunim me kantautorin e njohur Flori...

Sinan Vllasaliu dhe Sabri Fejzullahu së shpejti me bashkëpunim

Këngëtarët e mirënjohur, Sinan Vllasahiu dhe Sabri Fejzullahu, janë mjaft të dashur për publikun e gjerë. Ata për vite me radhë kanë qenë aktiv në...

Enca me sekuenca nga kënga e re “Noshta”

Enca Haxhia vazhdon të jetë këngëtarja shqiptare që komentohet për në të mirë në rrjet. Bukuroshja brune është aktive në rrjete sociale, duke ndarë kështu...

Duo Debora dhe Dukagjin Idrizi vijnë me një cover të këngës ‘Lost on you’ (Video)

Çifti Debora dhe Dukagjini Idrizi kanë përformuar ‘unplugged’ këngën e Laura Pergolizzi “Lost on You” e cila është një prej hiteve më të dëgjuara ...
- Advertisment -

Aktualitet Muzike

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...