0.4 C
Pec
E enjte, 26 Janar, 2023

Kida duket e mahnitshme në imazhet e reja

Këngëtarja e njohur, Kida edhe këtë fillim vit po mbetet e angazhuar në punën për të sjellur projekte të reja. Artistja e cila ka edhe...

“S’po du”, Mbresa nuk e respekton lojën “ngri-shkri” (VIDEO)

Mbresa nuk e ka respektuar lojën “ngri-shkri” në orët e vona të natës. Teksa ai po hynte nga oborri brenda shtëpisë, “Vëllai i Madh” i...

Atdhe Xharavina ‘hidhet në aksion’ – nis ngacmimet e para me Xhulin

I njohur për pjesëmarrjen  e tij në emisionin “Përputhen”, Atdhe Xharavina është hyrja e re në Big Brother VIP Kosova. Ai bashkë me tre banorë...

Arta drejtuar Himenës: Durim, kur flet dikush tjetër, kjo është mungesë respekti (VIDEO)

Banorja e “Big Brother VIP Kosova”, Arta gjatë mëngjesit të sotëm i ka adresuar një kritikë konkurrentes së saj, Himenës. Sipas Artës, “Himena nuk po...

Beyonce mban koncert privat në hapjen e një resorti luksoz në Dubai, u ndaluan telefonat dhe pajisjet e regjistrimit

Beyonce u rikthye me një performancë madhështore në Dubai të shtunën (21 janar), duke shënuar koncertin e saj të parë në katër vjet. Ikona muzikore...

Luizi-Kiarës: Je e vetmja që nuk e kam më asnjë fishek, me ty jam zero

Banorët më të komentuar të Big Brother VIP Albania janë padyshim Luiz Ejlli dhe Kiara Tito. Dyshja ndonëse duket se janë afruar me njëri-tjetrin,...

Gjoni nuk do të rikthehet në BBVK, emocionohen banorët (VIDEO)

Gjoni për shkak të situatës me shëndetin, nuk do të mund të kthehet më në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova. Këtë lajm e kanë...

Pas ceremonisë së Golden Globes, disa aktorë janë infektuar me Covid-19

Pas ceremonisë së Golden Globes, Collin Farrell, Brendan Gleeson, Jamie Lee Curtis dhe Michelle Pfeiffer kanë raportuar se janë infektuar me virusin Covid-19. Yjet e...

Gresa drejtuar Xhulit: Kur po e shikoj Andin, po shkrihem (VIDEO)

Banorja e Big Brother VIP Kosova, Gresa, gjatë natës së sotme ka zhvilluar një bisedë me Xhulin. Temat ishin banorët djem të shtëpisë së “Vëllait...

Lugati zgjohet i pari, pa filluar muzika (VIDEO)

Gjon Karrica si shpesh herë, edhe sot u zgjua i pari për dallim nga banorët e tjerë. Artisti hapi sytë pa muzikë, u ngrit nga...

Andi i hoqi prangat nga Mbresa dhe shkoi e puthi Gresën (VIDEO)

Banorët po vazhdojnë të qëndrojnë dyshe të lidhur dyshe në pranga. Andi është i lidhur me banoret e re, Mbresën, përcjell Klankosova.tv. Por, në një moment,...

Princi Harry: Nuk i kam treguar të gjitha në libër, familja s’do të ma falte kurrë

Princi Harry thotë se ka pasur material mjaftueshëm për ‘dy libra’ dhe nuk ka përmendur disa gjëra në librin e tij, sepse babai dhe...
- Advertisment -

Aktualitet Sport

Kida duket e mahnitshme në imazhet e reja

Këngëtarja e njohur, Kida edhe këtë fillim vit po mbetet e angazhuar në punën për të sjellur projekte të reja. Artistja e cila ka edhe...

“S’po du”, Mbresa nuk e respekton lojën “ngri-shkri” (VIDEO)

Mbresa nuk e ka respektuar lojën “ngri-shkri” në orët e vona të natës. Teksa ai po hynte nga oborri brenda shtëpisë, “Vëllai i Madh” i...

Atdhe Xharavina ‘hidhet në aksion’ – nis ngacmimet e para me Xhulin

I njohur për pjesëmarrjen  e tij në emisionin “Përputhen”, Atdhe Xharavina është hyrja e re në Big Brother VIP Kosova. Ai bashkë me tre banorë...

Arta drejtuar Himenës: Durim, kur flet dikush tjetër, kjo është mungesë respekti (VIDEO)

Banorja e “Big Brother VIP Kosova”, Arta gjatë mëngjesit të sotëm i ka adresuar një kritikë konkurrentes së saj, Himenës. Sipas Artës, “Himena nuk po...

Beyonce mban koncert privat në hapjen e një resorti luksoz në Dubai, u ndaluan telefonat dhe pajisjet e regjistrimit

Beyonce u rikthye me një performancë madhështore në Dubai të shtunën (21 janar), duke shënuar koncertin e saj të parë në katër vjet. Ikona muzikore...

Luizi-Kiarës: Je e vetmja që nuk e kam më asnjë fishek, me ty jam zero

Banorët më të komentuar të Big Brother VIP Albania janë padyshim Luiz Ejlli dhe Kiara Tito. Dyshja ndonëse duket se janë afruar me njëri-tjetrin,...

Gjoni nuk do të rikthehet në BBVK, emocionohen banorët (VIDEO)

Gjoni për shkak të situatës me shëndetin, nuk do të mund të kthehet më në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova. Këtë lajm e kanë...

Pas ceremonisë së Golden Globes, disa aktorë janë infektuar me Covid-19

Pas ceremonisë së Golden Globes, Collin Farrell, Brendan Gleeson, Jamie Lee Curtis dhe Michelle Pfeiffer kanë raportuar se janë infektuar me virusin Covid-19. Yjet e...

Gresa drejtuar Xhulit: Kur po e shikoj Andin, po shkrihem (VIDEO)

Banorja e Big Brother VIP Kosova, Gresa, gjatë natës së sotme ka zhvilluar një bisedë me Xhulin. Temat ishin banorët djem të shtëpisë së “Vëllait...

Lugati zgjohet i pari, pa filluar muzika (VIDEO)

Gjon Karrica si shpesh herë, edhe sot u zgjua i pari për dallim nga banorët e tjerë. Artisti hapi sytë pa muzikë, u ngrit nga...

Andi i hoqi prangat nga Mbresa dhe shkoi e puthi Gresën (VIDEO)

Banorët po vazhdojnë të qëndrojnë dyshe të lidhur dyshe në pranga. Andi është i lidhur me banoret e re, Mbresën, përcjell Klankosova.tv. Por, në një moment,...

Princi Harry: Nuk i kam treguar të gjitha në libër, familja s’do të ma falte kurrë

Princi Harry thotë se ka pasur material mjaftueshëm për ‘dy libra’ dhe nuk ka përmendur disa gjëra në librin e tij, sepse babai dhe...
- Advertisment -

Aktualitet Muzike

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...