13.6 C
Pec
E shtunë, 30 Shtator, 2023

Çeku: Kriminelët në veri tash dihen, kanë emër e mbiemër, është radha e Prokurorisë

Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Hajrullah Çeku, ka thënë se kriminelët në veri të Kosovës “veçse dihen”.

Çeku ka thënë se institucionet e sigurisë janë duke bërë punë të jashtëzakonshme në identifikimin e tyre.

“Kriminelët në veri tash veçse dihen. Ata kanë emër e mbiemër. Institucionet e sigurisë po bëjnë punë të jashtëzakonshme në identifikimin e tyre. Tash është radha e Prokurorisë”, ka shkruar Çeku në Facebook./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...