10.3 C
Pec
E hënë, 26 Shkurt, 2024

Chelsea e do me patjetër Osimhenin në janar

Chelsea është vënë pas Victor Osimhenit.

Blutë e Londrës janë “dashuruar” në sulmuesin Nigerian dhe po e duan me patjetër në skuadër qysh në merkaton e janarit.

Madje, sic po raporton Football Transfers, Chelsea është i gatshëm të paguajë cfarëdo shume për të nënshkruar me Osimhenin nga Napoli në janar.

Osimhen ishte njëri nga më meritorët të napolitanët, që e fituan titullin e kampionit në Itali sezonin e kaluar./Njeshi

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...