8.7 C
Pec
E hënë, 26 Shkurt, 2024

Chelsea-Rakitic, vjen reagimi nga kroati

Mesfushori kroat, Ivan Rakitic, beson se shumë shpejtë do të rinovoi kontratën e re me klubin ‘katalanas’.

E ardhmja e mesfushorin nuk është ende e pa qartë për arsye se shumë media botërore raportojnë se Rakitic, shumë shpejt mund të bëhet lojtar i Chelseas.

“Unë dua të jem këtu dhe nëse mund ta rinovoj kontratën, dua të jem këtu edhe për shumë vite të tjera. Jam shumë i lumtur këtu, të gjithë e dinë këtë gjë, e mbi të gjitha e di edhe presidenti. Nuk kam asgjë tjetër për të thënë”, ka thënë Rakitic.

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...