31.3 C
Pec
E shtunë, 22 Qershor, 2024

Çifti Luiz Ejlli dhe Kiara Tito marrin surprizën e veçantë nga fansi “i zjarrtë” – publikohen fotografitë e tyre në Times Square, New York

Një ngjarje e veçantë ka ndodhur për çiftin e njohur shqiptar, Luiz Ejlli dhe bashkëshorten e tij, Kiara Tito.

Në një akt të papritur dhe të ëmbël, një fans i zjarrtë ka zgjedhur të bëjë një gjest të veçantë për të festuar së bashku me familjen e tyre.

Në zemrën e New York-ut, në sheshin ikonik të Times Square, u publikuan fotografitë e familjes Ejlli, me theks të veçantë në vogëlushen Luna Mari Ejlli.

Për të shënuar festën e fëmijëve, 1 qershorin, një urim i ngrohtë u shfaq në madhështinë e ekranit të madh: “Gëzuar 1 qershorin Luna Mari”. /Telegrafi/Njeshi/

 

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...