24.2 C
Pec
E shtunë, 19 Qershor, 2021

Çifti zbulon një dhomë të fshehur mbrapa një gardërobe të vogël në shtëpinë e sapo blerë

Një çift që bleu shtëpinë e tyre pa shkuar më herët për ta parë atë, mbetën të dy të habitur kur gjetën një dhomë të fshehur për të cilën nuk iu është thënë.

Përdoruesja e TikTok, Raine, e cila identifikohet me emrin Sissyhandshaw, e ndau këtë ‘zbulim’ në aplikacion në një video që nga ajo kohë është pari gati 16 milionë herë.

When you buy a house without ever seeing it in person before, check for secret rooms I guess ??????♬ original sound – Sissy Hankshaw 

Gruaja 27-vjeçare shpjegoi se për shkak të pandemisë së coronavirusit, ajo dhe i dashuri i saj nuk donin të udhëtonin pa nevojë për ta parë shtëpinë, kështu që me përvojën e saj si një agjente e pasurive të patundshme, ata u ndien rehat duke bërë një ofertë pa shkuar për ta parë personalisht.

“Kështu që për shkak të pandemisë, ne e blemë këtë shtëpi në internet pa e parë kurrë më parë”, ka deklaruar Raine.

Ok part two for you weirdos!!!!! 

♬ original sound – Sissy Hankshaw

 

Por, ka një pjesë të shtëpisë me një çati të pjerrët, në të cilin çifti nuk ka qasje – ose kështu mendoi.

Raine pastaj hyn në gardërobën e vogël dhe u tregon ndjekësve të saj një panel në mur, i cili pasi hiqet, zbulon një dhomë tjetër të madhe. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...