18.2 C
Pec
E enjte, 23 Maj, 2024

Çmimet e naftës shënuan rritje të lehtë këtë fundjavë.

Treguesit referencë për naftën e papërpunuar europiane, Brent, u rritën me 11 cent dhe u tregtuan me 67.18 dollarë amerikanë për fuçi.

Treguesit për naftën e papërpunuar amerikane, u rritën me 19 cent dhe u tregtuan me 57.55 dollarë amerikanë për fuçi.

Indeksi i çmimit të arit u rrit me 0.3 për qind dhe u tregtua me 1,326.56 dollarë amerikanë për onz. Gjatë kësaj jave ky indeks shënoi një rritje me 0.4 për qind.

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...