21.6 C
Pec
E hënë, 5 Qershor, 2023

Cramon dënon djegien e veturave në veri: Autoritetet duhet ti ndjekin urgjentisht përgjegjësit

Raportuesja për Kosovën Viola von Cramon, ka reaguar pas djegies së veturave në veri të Kosovës, të cilat ishin të ri-regjistruara.

Sipas saj, ky akt është totalisht i papranueshme dhe duhet dënuar nga të gjithë.

Ajo tha se përgjegjësit urgjentisht duhen kapur.

“Autoritetet përkatëse duhet të ndjekin urgjentisht përgjegjësit për të siguruar stabilitet për komunitetin lokal”, ka thënë Cramon.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...