15.3 C
Pec
E diel, 26 Maj, 2024

Cristiano Ronaldo uron festën e Fiter Bajramit

Cristiano Ronaldo e ka uruar festën e Fitër Bajramit.Ylli portugez përmes një postimi në Twitter uroi të gjithë besimtarët myslimanë.

“Urime festa e Bajramit. Ju uroj paqe dhe lumturi në këtë ditë speciale”, shkroi ai./Njeshi/

 

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...