6.4 C
Pec
E diel, 3 Mars, 2024

Dafina Zeqiri dhe Afrim Muqiqi bashkojnë fuqitë, sjellin një super hit

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri ka lansuar projektin më të ri muzikor në bashkëpunim me Afrim Muqiqin.

Kënga titullohet “Unë të du”, ndërsa për tekstine këngës është kujdesur Hivzi Krasniqi.

“Unë të du”, është publikuar në kanalin YouTube dhe mbetet të shihet se a do të pëlqehet nga publiku./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...