3.2 C
Pec
E enjte, 30 Mars, 2023

Dafina Zeqiri publikon projektin e ri muzikor “Unë jam ajo x Caviar”

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri ka finalizuar projektin më të ri muzikor.

Këtë herë artistja ka sjellur dy projekte të përbashkëta të përmbledhura në një videoklip.

Projekti mban titullin “Unë jam ajo x Caviar” ndërsa klipi Dafina siç do herë tjetër dukej tejet joshëse dhe në veshje plot stil.

Këngëtarja u shoqërua në klip nga dy valltarët e njohur, Kalin Brother dhe modelja shqiptare, Trejsi Sejdini.

Producent i këngës është Rzon, ndërsa teksti u shkrua Dafina bashkë me Elinel.

Vetë këngëtarja është përkujdesur edhe për melodinë teksa master u realizua nga Lorenc Aliaj.

Kujtojmë që ky projekt është i pari nga albumi i ardhshëm i Dafinës që gjithashtu mban titullin “Unë jam ajo”.

Kënga tashmë gjendet e publikuar në kanalin zyrtar të këngëtares në YouTube dhe platforma të tjera. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...