2.5 C
Pec
E hënë, 27 Nëntor, 2023

Dafina Zeqiri vjen me "A e man n'men"

Pop këngëtarja Dafina Zeqiri ka publikuar këngën më të re me titull “A e man n’men”.

Tekstin e ka punuar: Varrosi, Arianit Palaj dhe Akil Beqiri kurse melodinë dhe muzikën e ka realizuar Dafina bashk me Varrosin dhe Arianit Palaj, ndërsa për produksionin është përkujdesur BledBeats.

Elena Kelmendi e ka bërë konceptin dhe regjinë e videoklipit.

Kjo këngë e re e Dafinës vjen 2 muaj pas bashkpunimit të suksesshëm me Dj Geek në projektin “ALO”.

Për më shumë dëgjoni këngën e re:

https://www.youtube.com/watch?v=oa3ft8sm2d0
]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...