5.9 C
Pec
E diel, 10 Dhjetor, 2023

Dalin pamje të tankeve që po qarkullojnë nëpër rajonin e Donetskut të Ukrainës (FOTO)

Ushtarët ukrainas të kamufluar po kryejnë një stërvitje ushtarake në rajonin e Donetskut.

Ndërkaq, disa të tjerë po ngarkojnë predha në një tank, shkruan Sky News. Më poshtë mund të shihni pamje të tankeve dhe ushtarëve ukrainas./Njeshi/

 

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...