4.1 C
Pec
E mërkurë, 29 Nëntor, 2023

Dalin pamjet brenda Bon Vivantit të filmuara nga klientët menjëherë pas të shtënave

Një i vrarë dhe 17 të plagosur kanë mbetur si pasojë e sulmit me armë zjarri mbrëmjen e së premtes në lokalin “Bon Vivant” në Prishtinë.

Klientë që kanë qenë dëshmitarë të kësaj ngjarjeje kanë filmuar në ato momente.

Në një video të publikuar në rrjete sociale, shihen persona të plagosur teksa pranonin ndihmën e parë.

Kastriot Ramadani 39-vjeç vdiq si pasojë e të shtënave me armë zjarri në lokalin “Bon Vivant”, pas një përleshjeje mes dy grupeve./Njeshi/

 

 

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...