18.1 C
Pec
E mërkurë, 7 Qershor, 2023

‘Dardanët’ sot mbajnë stërvitjen e fundit para duelit me Andorrën

Kombëtarja e Kosovës në futboll, pas barazimit me Izraelin (1-1), sot mban stërvitjeve e fundit për duelit të radhës.

‘Dardanët’ nesër mbrëma në ‘Fadil Vokrri’ përballen me Andorrën në ndeshjen e dytë kualifikuese për EURO 2024.

Federata e Futbollit e Kosovës (FFK), ka njoftuar se Kosova sot mban stërvitjen në stadiumin “Fadil Vokrri” me fillim nga ora 17:30.

Paraprakisht, gjysmë ore më herët do të mbahet edhe një konferencë për media, ku pritet të prononcohet përzgjedhësi Alain Giresse.

Ndeshja Kosova-Andorra luhet nesër dhe fillon në orën 20:45. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...