21.2 C
Pec
E hënë, 20 Shtator, 2021

‘Dashuria ime’, Dua Lipa shpërndau një tjetër fotografi të përbashkët me Anwar Hadid

Ka dy vite, që Dua Lipa është në lidhje me modelin amerikan, Anwar Hadid.

Tash e një kohë, çifti janë të pandashëm, ndërsa këngëtarja e ka marrë me vete të dashurin edhe në udhëtimin e fundit në Shqipëri.Pas takimeve zyrtare dhe vizitës që i bëri kopshtit që po e ndërton fondacioni i saj, 25-vjeçarja së bashku me familjen dhe partnerin e saj, vendosën që të shijonin disa ditë pushimi në bregdetin shqiptar.

Pas takimeve zyrtare dhe vizitës që i bëri kopshtit që po e ndërton fondacioni i saj, 25-vjeçarja së bashku me familjen dhe partnerin e saj, vendosën që të shijonin disa ditë pushimi në bregdetin shqiptar.

Gjatë kësaj periudhe, Dua i ka mbajtur të informuar fansat e saj përmes rrjeteve sociale për çastet e këndshme që po i kalon në Shqipëri, ndërsa vend të madh në këto publikime ka zënë Anwar.

Gjatë të dielës, këngëtarja shqiptare me famë botërore e ka publikuar një imazh të përbashkët me Hadid, të cilit i është referuar si “dashuria ime”. /Njeshi/

 

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...