4.7 C
Pec
E martë, 28 Nëntor, 2023

Daut Haradinaj: Nuk ka ditë më të madhe se Dita e Jasharajve

Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e AAK-së, Daut Haradinaj, ka përkujtuar Epopenë e UÇK-së.

Haradinaj, në profilin e tij Facebook ka shënuar se nuk ka ditë më të madhe se dita e Jasharajve.

Në vazhdim ju sjellim postimin e plotë:

Nuk ka ditë më të madhe se Dita e Jasharajve!

Kjo është ditë e rezistencës dhe e luftës për liri! Lavdi e nderim i përjetshëm për Jasharajt që u bënë pjesë e Epopesë së lavdishme të UÇK-së

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...