13.6 C
Pec
E shtunë, 30 Shtator, 2023

David Lynch, për bukurinë në errësirë

Angelo Badalamenti e krijoi peizazhin zanor që shoqëron vizionin e regjisorit David Lynch. Kompozitori vdiq në dhjetor 2022 dhe Lynch tek tash e dha një intervistë për emisionin Sound of Cinema në Radio 3 të BBC-së. Intervistën që Matthew Sweet e ka bërë me regjisorin e famshëm [që u transmetua më 27 maj 2023].

Lexoni lajmin e plotë në Telegrafi. /Njeshi/

 

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...