15 C
Pec
E premte, 14 Qershor, 2024

Dëgjoni pak nga kënga e re e Ledrit dhe Elvanës (VIDEO)

Dy artistët e njohur, Ledri Vula dhe Elvana Gjata po vijnë me një bashkëpunim.

Ata përmes një postimi në Instagram kanë zbuluar pak nga projekti i tyre më i ri muzikor.

“Ku je ti une vi”, kanë shkruar ata në postimin e tyre. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...