20.2 C
Pec
E shtunë, 19 Qershor, 2021

Delegohen gjyqtarët për xhiron e 35-të, Shala në derbin Gjilani-Prishtina

Të dielën, zhvillohen të gjitha takimet e xhiros së 35-të të Superligës në futboll.

Ndeshja me interesim të veçantë do të jetë ajo mes Gjilanit dhe Prishtinës, ku me një pikë të fituar, kryeqytetasit mund ta mbyllin dilemën e titullit.

Këtë derbi do ta drejtojë Gramos Shala, me asistentët Bujar Selimaj e Besnik Morina, ndërsa gjyqtar i katërt, Mentor Ajeti.

Takimin Ballkani – Trepça ’89, do ta gjykojë Dardan Çaka.

Një tjetër takim interesant, pritet të jetë edhe ai mes Drenicës dhe Dritës, që do të gjykohet nga Tefik Maloku. /Njeshi/

 

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...