9.5 C
Pec
E enjte, 29 Shkurt, 2024

Demi Lovato mahnitë me elegancën e saj

Demi Lovato udhëhoqi ardhjet e bukura në Koncertin e Koleksionit të Veshjeve të Kuq të Go Red for Women të Shoqatës Amerikane të Zemrës të këtij viti të mërkurën mbrëma në qytetin e Nju Jorkut.

Këngëtarja, 31 vjeçe, u ngjit në tapetin e kuq me një fustan të kuq, që nxirrte në pah belin e saj të vogël dhe krahët e tonifikuar, shkruan DailyMail.

Alumnja e Disney Channel – e cila përdor përemrat ajo/ata – stiloi flokët e tyre të shndritshëm korbi në valët e Hollivudit të Vjetër që fshiheshin mbi një shpatull.

Ajo tregoi unazën e saj masive të fejesës me diamante nga i fejuari Jordan ‘Jutes’ Lutes teksa pozonte për fotografët.Çifti u fejua muajin e kaluar pas gati dy vitesh lidhje./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...