4.6 C
Pec
E premte, 2 Dhjetor, 2022

Dëmtojnë kabllon optike në Uglar të Zubin Potokut, Policia heton rastin

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se është raportuar se nga persona të panjohur është dëmtuar një kabllo optike, pronë e Policisë së Kosovës.

Rasti ka ndodhur të premten në fshatin Uglar, Zubin Potok, në ora 02:00.

“Është raportuar se nga persona të panjohur kanë dëmtuar një kabllo optike, pronë e Policisë së kosovës. Njësiti policor ka dalë në vendin e ngjarjes dhe ka kryer hetime. Është njoftuar prokurori dhe i njëjti ka urdhëruar që të hapet rastit si më lart”, thuhet në raportin policor. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...