20 C
Pec
E shtunë, 1 Tetor, 2022

Deputetët e pushtetit dhe opozitës, së bashku në një program të Departamentit Amerikan të Shtetit

Janë disa deputetë të Kuvendit të Kosovës, që po qëndrojnë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Kjo në kuadër të një programi, të Departamentit të Shtetit në Shtetet e Bashkuara.

Blerta Deliu, deputete e PDK-së e ka postuar edhe një fotografi.

“Përherë falënderuese ndaj shtetit amerikan për angazhimin në mbështetje të ndërtimit dhe zhvillimit të institucioneve demokratike në Kosovë”, ka shkruar ajo në Facebook, të enjten. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...