5.1 C
Pec
E diel, 21 Prill, 2024

Deputetja Donika Kada sot feston ditëlindjen! Ja sa vjeç ka mbushur!

Deputetja e Kuvendit të Republikës së Kosovës nga rradhët e AAK-së, Donika Kada Bujupi, sot kremton ditëlindjen.

Ajo ka pranuar dhjetëra e qindra mesazhe urimi në rrjetet sociale por edhe nga kolegët e saj deputetë.

Siç duket urimin më të veçant e ka pranuar nga fëmijët Doruntina dhe Dardani. Nga vajza dhe djali i saj ajo ka pranuar edhe një dhuratë (bluzë) në të cilën shkruhet numri i viteve që ka mbushur sot dhe urimi në anglisht ‘NEVER LOOKED SO GOOD’.

Donika sot ka mbushur 40 vjet dhe duket, vërtet më mirë se kurrë! /Njeshi/

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...