1.2 C
Pec
E mërkurë, 29 Mars, 2023

Derbi lokal në basketbollin kosovar

Sot zhvillohet ndeshja e fundit e xhiros së 24-të të Prince Caffe Superligës.

Përballja e vetme e ditës së sotme është derbi lokal mes Ponte Prizrenit dhe Bashkimit.

Ponte është në vendin e shtatë me shtatë fitore e 16 humbje, kurse Portokallezinjtë kanë dhjetë fitore e 13 humbje.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...